LLC Astra Usługi montażu urządzeń chłodniczych, urządzenia chłodnicze
+380676352721

LLC Astra, usługi montażu urządzeń chłodniczych, urządzenia chłodnicze

Troszcząc się o racjonalnym użyciu zasobów energii w warunkach stałego i istotnego zdrożenia, kompania „Astra Project” proponuje kompleksowe, energoefektywne decyzji systemów inżenierskich dla sieci handlowych, obiektów agro-przemysłowego biznesu i przetwarzających branż.

    Projektujemy, wykonujemy montaż, przeprowadzamy wszystkie prace w ustalaniu, przyjmujemy na obsługę serwisową i towarzyszymy inżenierskie siecie obiektu do jego następnej modernizacji. Przy czym przyjmujemy odpowiedzialność za cały kompleks sieci inżenierskich obiektu, w podstawie którego - system chłodzenia, a także są systemy dostawy ciepła, kondycjonowania, wentyłacji i zasilania elektrycznego z oświetleniem. Eksploatacja kreowanych przez nas sieci, zabezpiecza lepszą skuteczność energetyczną technologicznych procesów naszych zleceniodawców.
Gwółne kierunki działalności:

    «ASTRA PROJEKT» - z 1997 roku zrealizowała więcej niż 3000 projektów dla obiektów komercyjnych, przemysłowych i przedsiębiorstw rolniczo-przemysłowego kompleksu.
"ASTRA SERVICE" – nadaje serwisową gwarancyjną i postgwarancyjna obsługę inżenierskich systemów i spełnia modernizację obiektów. Na serwisowej obsłudze znajdują się więcej niż 400 przedsiębiorstw handlu i produkcji w Ukrainie.

    Z 2015 roku "ASTRA GROUP" wchodzi do grupy kompanii "Modern-ekspo". Łącząc nasze możliwości z globalnym producentem i dostawcą handlowego sprzętu, kompania otrzymała nowe przewagi produkcyjne. Na przedsiębiorstwie pracuje więcej niż 300 pracowników.

    W „Wierchniednieprowsku” jest rozmieszczony magazyn, obszarem 10000 м2. To współczesne magazynowe pomieszczenie z wysokością do 6 m.
Kompania ma w rozporządzeniu własny park samochodowy,w składzie którego więcej 40 maszyn. Pewnas pecjalistyczna  technika samochodowa pozwala zorganizować przewóz ładunków ciężkich wagą do 25 ton. Wszystkie auta są wyposażone GPS- czujnikami, co pozwala zawsze znać, gdzie znajduje się towar.

    Więcej 20 lat uporczywej pracy naszych kwalifikowanych pracowników przyniosły holdingowi zasłużone uznanie i pierwszeństwo w swojej branży.

    Zaufajcie nam i znajdziecie decyzję dla oszczędzania.

    Czekamy na wasze zamówienia!!!